توضیحات کامل :

پاورپوینت بادگیر های یزد و اسلوب ساختن آنها

پاورپوینت بادگیر های یزد و اسلوب ساختن آنها شامل ۴1 اسلاید  (ویژه رشته های مهندسی معماری) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

.
مقدمه:

هوای منطقه یزد در تابستان، گرم و خشك، و در زمستان، سرد و خشك است و اختلاف درجه حرارت بین شب و روز، گاهی اوقات به 28 درجه سانتی گراد می رسد. مردم یزد برای مقابله با این شرایط جوی و اقلیمی، به راه حل هایی دست یافته اند كه جنبه های آزار دهنده آب و هوایی را كم كنند؛ از آن جمله است: ساختن خانه ها در كنار هم، دیوار های بلند، به كار بردن خشت خام، پوشش كاهگل، ساختن طاق های گنبدی، زیرزمین و بادگیر و ... كه مجموعاً وسایلی هستند برای مبارزه با ناملایمات هوای گرم تابستان و هوای سرد زمستان. از بین مواردی كه بر شمردیم، بادگیر، كارآیی بیشتری در تلطیف شرایط جوی منطقه دارد؛ به حدی كه می توان گفت شهر ها و روستا های كویری با بادگیر نفس می كشند. در این پاورپوینت به بادگیر های یزد و اسلوب ساختن آنها  می پردازیم.

.
فهرست:

عنوان
مقدمه
ضرورت و اهمیت بادگیر
 شیوه ساختن بادگیر
انواع بادگیر
بادگیر اردكانی
بادگیر كرمانی  
بادگیر یزدی  

.

عنوان:بادگیر های یزد و اسلوب ساختن آنها

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: ۴1 اسلاید

ارائه شده در: فروشگاه های سازه برتر

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

 بادگیر های یزد و اسلوب ساختن آنها, پاورپوینت بادگیر های یزد و اسلوب ساختن آنها, دانلود پاورپوینت بادگیر های یزد و اسلوب ساختن آنها,