توضیحات کامل :

پروژه شبکه

با سلام خدمت دوستان، این پروژه شامل (مقدمه-متن پروژه-منابع و ماخذ) می باشد.

این پروژه به صورت ویرایش شده می باشد و بدون فهرست مطالب می باشد قیمت اصلی این پروژه به قیمت 500 هزار تومان میباشد اما شما با قیمت تخفیفی از ما بخرید.

بخشی از پروژه:

در هریك از سه قرن گذشته فناوری خاصی رونق داشته است. قرن هیجدهم زمان توسعه سیستم هایی مكانیكی بزرگ به همراه انقلاب صنعتی بود. قرن نوزدهم عصر موتور بخار بود. قرن بیستم زمان جمع آوری ، پردازش و توزیع اطلاعات بود. در بین سایر پیشرفت ها ، شاهد نصب شبكه های جهانی تلفن اختراع رادیو و تلویزیون، تولید و رشد بی سابقه صنعت كامپیوتر و پرتاب ماهواره های ارتباطی بوده ایم.

با پیشرفت فناوری ، این موارد در حال همگرایی است و تفاوت هایی بین جمع آوری ، انتقال ، ذخیره و پردازش اطلاعات به شدت در حال محو شدن است. سازمان هایی با صد ها شعبه در نقاط مختلف جغرافیایی ، با فشردن كلیدی وضعیت فعلی راحتی در دور ترین نقاط بررسی می كنند. با افزایش قدرت جمع آوری ، پردازش و توزیع اطلاعات ، تقاضای پردازش اطلاعات پیجیده تر نیز افزایش می یابد .

گرچه صنعت كامپیوتر در مفایسه با صنایع دیگر (مثل صنایع اتومبیل و حمل و نقل هوایی ) جوان است، كامپیوترها در مدت زمان كوتاه پیشرفت گسترد های داشتند. در اثنای دو دهه نخست پیدایش آنها ، سیستم های كامپیوتری متمركز بوده و در اتاق بزرگی قرار داشتند. موسسه ای متوسط یا یك دانشگاه یك یا دو كامپیوتر داشت، در حالی كه موسسه هایی بزرگ چند تا از این كامپیوتر ها داشتند. این تصور كه در عرض بیست سال ، كامپیوتر هایی پر قدرتی كوچكتر از تمبرهای پستی به تولید انبوه خواهند رسید.

تعداد صفحات : 122 صفحه

تعداد فواصل 14 فصل